icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

NASZE ARTYKUŁY

PRZECZYTAJ CO CHARAKTERYZUJE SZKIELETOWE DOMY Z DREWNA

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat szkieletowych domów z drewna oraz wymiernych korzyści płynących z decyzji o budowie i zamieszkaniu w takim domu. Budowa domu to zawsze duża inwestycja, która ma za zadanie służyć latami – warto szczegółowo przemyśleć zalety i wady poszczególnych technologii, by wybrać najlepszą dla potrzeb własnej rodziny.

Nasza firma zajmuje się budową drewnianych z jednego prostego powodu – wierzymy, że jest to przyszłość budownictwa. Mamy nadzieję, że dzięki zebranej w tym miejscu wiedzy i Państwo się o tym przekonacie. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

ŁATWOŚĆ PRZEBUDOWY

ŁATWOŚĆ PRZEBUDOWY

Konstrukcje szkieletowe są najlepszym rozwiązaniem pod względem budownictwa jednorodzinnego. Budynek na konstrukcji szkieletowej posiada wiele plusów zaczynając od kosztów jego wznoszenia, a kończąc na czasie realizacji (…)

czytaj dalej

TRWAŁOŚĆ

TRWAŁOŚĆ

Drewniane domy szkieletowe, które są wznoszone przez firmę Lezna będą ci służyły przez cztery lub więcej pokoleń. Są one bardzo trwałe i obecnie najbardziej popularne w państwach, które narażone są na klęski (…)

czytaj dalej

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Dla każdego z nas kto ma zamiar postawić nowy budynek najważniejsze powinno być przede wszystkim bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Drewniane domy szkieletowe, które znajdziecie Państwo w ofercie (…)

czytaj dalej

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas szuka oszczędności na własnym mieszkaniu i oczywiście nie może nas to dziwić. Dziś mamy naprawdę wielkie możliwości jeśli chodzi o budownictwo pod względem energooszczędności (…)

czytaj dalej

NISKIE KOSZTY EKSPOLATACJI

NISKIE KOSZTY EKSPOLATACJI

Szukając oszczędności w eksploatacji naszego mieszkania często zwracamy uwagę na prąd czy opał. Rzadko obiektem naszego zainteresowania jest izolacja termiczna co jest wielkim błędem, ponieważ to do tego czynnika (…)

czytaj dalej

NISKIE KOSZTY REALIZACJI

NISKIE KOSZTY REALIZACJI

Budowa domu to inwestycja, która przede wszystkim wiąże się z wysokim kosztem i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Oczywiste jest to, że nie każdego z nas stać na pobudowanie nowego budynku mieszkalnego (…)

czytaj dalej

ZDROWIE I KOMFORT

ZDROWIE I KOMFORT

Z każdym dniem na popularności zyskują domy drewniane i wiele wskazuje na to, że ich popularność w dalszym ciągu będzie rosła. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ mają one wiele zalet. Wspominając o walorach (…)

czytaj dalej

NATURALNY MIKROKLIMAT

NATURALNY MIKROKLIMAT

Klimat naszego domu jest bardzo ważny i ma on wielki wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego też powinniśmy wybierać tylko te domy, w których będziemy czuli się odpowiednio. Z pewnością jednym z lepszych rozwiązań (…)

czytaj dalej

KRÓTKI CZAS REALIZACJI

KRÓTKI CZAS REALIZACJI

Dziś budowa domu nie musi trwać kilka lat. Postawić go możemy zaledwie w kilkanaście dni co dla wielu z nas wydaje się terminem niemożliwym. Oczywiście nie ma mowy tutaj o standardowym domu murowanym, ale o (…)

czytaj dalej

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.

Z powodu urlopu w dniach 20.07-28.07 firma jest nieczynna. Sklep działa normalnie.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Ribbon
×
×
WordPress Popup Plugin