icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

NISKIE KOSZTY REALIZACJI

Budowa domu to inwestycja, która przede wszystkim wiąże się z wysokim kosztem i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Oczywiste jest to, że nie każdego z nas stać na pobudowanie nowego budynku mieszkalnego. W wielu wypadkach koszt budowy budynku murowanego znacznie przekracza środki, które przeznaczyliśmy na tę inwestycję. Wprawdzie możemy starać się o różnego rodzaju kredyty, ale jak dobrze wiemy w dzisiejszych czasach banki nie udzielają ich już tak ochoczo jak jeszcze kilkanaście, czy nawet kilka lat temu. Jeśli nawet dostaniemy zgodę na kredyt to jego kwota nie musi być tak wielka jak początkowo sobie założyliśmy. Dla każdego, kto jest w takiej lub analogicznej do tej sytuacji jest rozwiązanie w postaci drewnianych domów szkieletowych.

Szkieletowe budynki drewniane są dziś najlepszą opcją jeśli chodzi o budownictwo jednorodzinne. Nie może być inaczej patrząc na koszty budowy takiego domu. Koszty wzniesienia budynku szkieletowego są zdecydowanie niższe do tych jakie wiążą się z budynkami wykonanymi z innego surowca. Cena jest rzecz jasna zależna od powierzchni takiego budynku, ale jest to rozwiązanie, które pod względem finansowym jest zdecydowanie bardziej korzystne dla inwestora.

W związku z tym, że dom jest lżejszy od budynku murowanego mniej wydamy na fundamenty pod jego budowę.

Każdy kto szuka dziś taniego, bezpiecznego i przyjaznego swoim domownikom domu powinien postawić na drewniane domy szkieletowe oferowane przez firmę Lezna. Wzniesiemy Wam dom, który w stu procentach będzie Wam odpowiadał i służył przez najbliższe kilka pokoleń. Warto postawić na ludzi znających się na swojej pracy.

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.

Kliknij tutaj aby dodać swój tekst