icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

O FIRMIE

KIM JESTEŚMY

POCZĄTKI I HISTORIA NASZEJ FIRMY

Aktualnie posiadamy dobrze wyspecjalizowane załogi, które zajmują się wznoszeniem budynków w systemie lekkiego szkieletu drewnianego. Dysponujemy czterema ładowarkami teleskopowymi, koparką podsiębierną oraz minikoparką. Posiadamy dobrze wyposażoną halę produkcyjną z żurawiem do przenoszenia konstrukcji.

Naszą drogę biznesową rozpoczęliśmy w 1984r. stawiając sobie za cel zadowolenie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Dzięki konsekwentnemu przestrzeganiu tej zasady z małej firmy zatrudniającej dwóch pracowników, zajmującej się produkcją okien, drzwi i schód, przekształciliśmy się w silną i prężnie rozwijającą się firmę z nową halą produkcyjną oraz własną hurtownią materiałów budowlanych.

Dysponujemy również odpowiednim zapleczem pojazdów do przewozu wszystkich potrzebnych materiałów na plac budowy. Dzięki szerokiej gamie sprzętu oraz maszyn jesteśmy w stanie wykonać budynek od fundamentu po dach własnymi siłami, co przedkłada się na korzystną cenę domu

DLACZEGO MY

CO NAS WYRÓŻNIA

To gdzie żyjesz, wpływa na to, jak żyjesz. Dlatego wybór jak najlepszego domu jest tak ważny — w pewnym sensie jest w nim zapisana przyszłość rodziny. Chcemy, by nasze domy dawały przestrzeń do rozwoju, poczucie bezpieczeństwa, oszczędzały energię, chroniły środowisko i dobrze służyły wszystkim mieszkańcom.

Jesteśmy firmą z ponad 35 letnim doświadczeniem w branży. Budowa domów jest nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim pasją. Za cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Klient na każdym etapie budowy może liczyć na nasze wsparcie, rady i wskazówki.

Zapraszamy do współpracy!

DZIAŁALNOŚĆ

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim:

  • Budową domów drewnianych w technologii szkieletowej
  • Profesjonalnym doradztwem
  • Sprzedażą drewna budowlanego
  • Sprzedażą materiałów budowlanych
  • Sprzedażą gotowych domów

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.

Z powodu urlopu w dniach 20.07-28.07 firma jest nieczynna. Sklep działa normalnie.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Ribbon
×
×
WordPress Popup Plugin