icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

ZDROWIE I KOMFORT

Z każdym dniem na popularności zyskują domy drewniane i wiele wskazuje na to, że ich popularność w dalszym ciągu będzie rosła. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ mają one wiele zalet. Wspominając o walorach domów drewnianych powinniśmy zacząć od ich konstrukcji.

Jak sama nazwa wskazuje w domach drewnianych najważniejszym budulcem jest drewno. W budynkach wykonywanych przez naszą firmę impregnuje się je ciśnieniowo, a zastosowane tutaj środki działają owadobójczo, grzybobójczo i ogniochronnie. Przestrzeń pomiędzy konstrukcją szkieletu wypełnia się wełną mineralną, pianą lub materiałami wdmuchiwanymi typu celuloza itp. Dodatkowo  budynek od zewnątrz  ocieplany jest styropianem ryflowanym o grubości 10cm lub wełną elewacyjną, która jest pokrytą deską elewacyjną. Dzięki temu zwiększają one izolację termiczną jak i akustyczną.

Poza tym mikroklimat takiego budynku wzbogaca powietrze wewnątrz pomieszczeń, gdyż zapobiega rozwojowi mikroorganizmów. Jest to doskonała alternatywa dla osób cierpiących na alergie. Wielkim plusem takiego domu jest też czas jego wybudowania. W zależności od gabarytów budynku wznoszony jest on od 15 dni do 4 miesięcy. Poza tym konstrukcja szkieletowa sprawia, że nie ma potrzeby wykonywania tu jakichkolwiek prac mokrych. Dzięki temu takie budynki mogą zostać wzniesione w okresie letnim jak i zimowym.

Na plac budowy dostarczane są gotowe ściany, które następnie łączone są w całość. Dzięki takiej konstrukcji nie ma też wielkich problemów z ewentualnym powiększeniem budynku lub modernizacją instalacji w nim zastosowanych.

Domy stawiane przez naszą firmę są wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego lub świerkowego, które jest czterostronnie strugane z zaokrąglonymi kantami. Nasz wysoce wykształcony personel bez problemu wykona każdy dom według projektu dostarczonego przez inwestora. Klient również ma możliwość skorzystania z gotowych projektów oferowanych przez nasza firmę. Decydując się na firmę Lezna masz pewność, że powierzone nam zadanie zostanie przez nas zrealizowane z najwyższa precyzją od początku do końca realizowanego projektu. Mottem naszego przedsiębiorstwa jest zadowolenie klienta.

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.