icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

KRÓTKI CZAS REALIZACJI

Budowa domu to kwestia, która musi być bardzo dogłębnie przemyślana. Musimy mieć na uwadze to, że dziś jest to sprawa, która będzie nas kosztowała dość sporo. Budowa domu wiąże się bowiem z dość sporym kosztem. Niemniej jednak patrząc na wady budowy domu musimy wspomnieć nie tylko o aspekcie finansowym, ale też i czasie realizacji takiego zlecenia. Jak wiemy budowa domu murowanego jest procesem, na który musimy poświęcić co najmniej dwa sezony, bo w okresie zimowym kontynuowanie prac na budowie nie jest możliwe. Czy aby na pewno?

No właśnie. Dziś budowa domu nie musi trwać kilka lat. Postawić go możemy zaledwie w kilkanaście dni co dla wielu z nas wydaje się terminem niemożliwym. Oczywiście nie ma mowy tutaj o standardowym domu murowanym, ale o drewnianych domach szkieletowych, które proponuje Ci firma Lezna. Dzięki tej technologii możemy mieć swój własny dom w zaledwie kilkanaście dni. Jest to możliwe dzięki szkieletowej technologii wznoszenia tych budynków.

Decydując się na dom szkieletowy już po kilku tygodniach możemy się do niego wprowadzić.

Domy szkieletowe, które już dziś możecie zamówić w naszej firmie, przeglądając jakże szeroką ofertę są zwłaszcza polecane osobom, które nie chcą lub też nie mogą czekać z ich budową. Każdy z nas kto ma podobny problem powinien zdecydować się na drewniany dom szkieletowy, który zostanie wzniesiony w trybie natychmiastowym. Nie przekroczy on trzech miesięcy.

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.