icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

TRWAŁOŚĆ

Drewniane domy szkieletowe, które są wznoszone przez firmę Lezna będą ci służyły przez cztery lub więcej pokoleń. Są one bardzo trwałe i obecnie najbardziej popularne w państwach, które narażone są na klęski żywiołowe. Przykładem mogą tu być chociażby Kanada, USA czy Skandynawia, gdzie drewniane domy szkieletowe stanowią 90% wszystkich domów jednorodzinnych na tym terenie. I na pewno nie tylko niska cena ich wzniesienia jest tutaj czynnikiem decydującym.

Wszystko dlatego, że całość opiera się na solidnej konstrukcji, która jest stabilna, trwała i oprze się tak sile wiatru, wody, powietrza jak i ziemi.
Z pewnością pod względem trwałości konstrukcja domu szkieletowego jest równie mocna jak  konstrukcja tradycyjnego budynku. W takim domu zarówno my jak i nasze kolejne pokolenie przeżyjemy wiele lat. Warto jest decydować się na drewniane budynki szkieletowe.

Dodając do tego inne zalety domów szkieletowych mamy jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o budynki jednorodzinne. Wybierając nasze domy gwarantujemy, że budynek zostanie wykonany zgodnie ze wszelkimi standardami bezpieczeństwa i na czas. Dzięki nam będziesz mieć bezpieczny, tani i co ważne trwały budynek przy minimalnym nakładzie takiej inwestycji.

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.