icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

NATURALNY MIKROKLIMAT

Klimat naszego domu jest bardzo ważny i ma on wielki wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego też powinniśmy wybierać tylko te domy, w których będziemy czuli się odpowiednio. Z pewnością jednym z lepszych rozwiązań będą tutaj domy drewniane, które powstają z naturalnego surowca, jakim jest drewno.

Przed impregnacją drewno musi być wysuszone do około 12 % wilgotności, a po niej ponownie poddane zostaje suszeniu. Dzięki temu utrzymuje swoje właściwości. Jest to surowiec naturalny, a więc jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich miłośników ekologii, którzy cenią sobie środowisko.

Jeżeli chcesz zamieszkać w zdrowym otoczeniu powinieneś przybliżyć sobie charakterystykę budynków przez nas wznoszonych. Z pewnością każdy, kto zdecyduje się na jedną z licznych propozycji przez nas oferowanych nie będzie miał powodów do narzekań. Naturalne piękno połączone z energooszczędnością i trwałością daje znakomity efekt, który powinien zadowolić nawet sceptycznie nastawioną do tego typu przedsięwzięcia osobę. Decydując się na domy szkieletowe wykonane z drewna automatycznie dajesz sobie szansę na w pełni wartościowy dom za rozsądną cenę.

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.