icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

ENERGOOSZCZĘDNOŚ

W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas szuka oszczędności na własnym mieszkaniu i oczywiście nie może nas to dziwić. Dziś mamy naprawdę wielkie możliwości jeśli chodzi o budownictwo pod względem energooszczędności. Domy energooszczędne posiadają izolację termiczną na zdecydowanie wyższym poziomie niż standardowe budynki. Zapotrzebowanie na ciepło standardowego budynku kształtuje się na poziomie 90-120 kWh/ (m²•rok). Zapotrzebowanie w budynku energooszczędnym wynosi zaledwie 30-60 kWh/ (m²•rok), a więc różnica jest tutaj ogromna.

Wspominając o budynkach energooszczędnych nie można nie wspomnieć o drewnianych domach szkieletowych, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Technologia ich budowy oraz dobranie odpowiednich materiałów sprawia, iż izolacja termiczna jest tutaj na wysokim poziomie. Jest tak nie tylko dzięki samemu surowcowi jakim jest drewno, ale też odpowiedniej izolacji. Dzięki temu energia cieplna potrzebna do ogrzania domu nie musi być tak wielka jak w przypadku domów tradycyjnych.

Warte podkreślenia jest także i to, że dom energooszczędny zapewnia nam komfort nie tylko w okresie zimy. Także latem temperatura w budynku energooszczędnym podlega regulacjom.

Jesteśmy firmą, która na rynku istnieje od 1984 roku. W związku z tym posiadamy doświadczenie, które w przypadku takich budynków jest bezcenne. Pod względem budowy domów drewnianych jesteśmy najlepszym wyborem w okolicy i nie ma dla nas projektów, których nie da się zrealizować.

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.

Z powodu urlopu w dniach 20.07-28.07 firma jest nieczynna. Sklep działa normalnie.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Ribbon
×
×
WordPress Popup Plugin