icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

BEZPIECZEŃSTWO

Dla każdego z nas kto ma zamiar postawić nowy budynek najważniejsze powinno być przede wszystkim bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Drewniane domy szkieletowe, które znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy są równie bezpieczne jak budynki wykonane z innego budulca.

Wykonywane przez nas domy szkieletowe izolowane są materiałami, które zaliczamy do niepalnych. Dzięki temu ryzyko wystąpienia pożaru jest niewielkie. Niemniej jednak nie tylko dzięki materiałom ryzyko wystąpienia pożarów jest stosunkowo niskie. Ważne jest tu także odpowiednie wykonanie konstrukcji i właściwe poprowadzenie instalacji elektrycznych. Istotne w związku z tym jest tutaj doświadczenie firmy, która takie prace przeprowadza.

Poza zagrożeniem ze strony ognia sporo uwagi należy poświęcić innemu żywiołowi jakim jest wiatr. Domy szkieletowe posiadają lekką, ale odporną konstrukcję. Poza tym są elastyczne, a dzięki temu podczas wichury amortyzują wiatr. Poza żywiołami musimy wspomnieć o tym, że do budowy drewnianego domu używamy drewna, które zabezpieczone jest środkami solnymi przed naturalnymi szkodnikami.

Jak widzimy drewniane domy szkieletowe są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. Jeżeli zdecydujemy się na odpowiednią firmę, która zna się na rzeczy nie mamy się czego obawiać. Stawiając na nas masz pewność, że twój budynek będzie bezpieczny dla ciebie i twoich bliskich. Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w pełni profesjonalnie.

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.