icon-fb
icon-yt
icon-insta
icon-mail

BUDUJ Z NAMI DOM DREWNIANY

BAZA WIEDZY

ŁATWOŚĆ PRZEBUDOWY

Konstrukcje szkieletowe są najlepszym rozwiązaniem pod względem budownictwa jednorodzinnego. Budynek na konstrukcji szkieletowej posiada wiele plusów zaczynając od kosztów jego wznoszenia, a kończąc na czasie realizacji, który wynosi tutaj zaledwie kilka tygodni. Na ogół budynki na bazie szkieletu możemy użytkować bez żadnych generalnych remontów przez okres kilkudziesięciu lat. Po tym okresie możliwy może być remont, który nie wiąże się z wielkim kosztem.

Kolejnym wielkim plusem drewnianych domów szkieletowych jest ich prostota. Z wszelkiego rodzaju remontami, a nawet przebudową nie będą mieli tutaj Państwo wielu problemów. Wszystko dlatego, że jest to dom składany z kolejnych elementów, które łatwo możemy przemieszczać.

Przy takiej konstrukcji musimy zdecydować się na odpowiedniego wykonawcę. Warto postawić na firmę Lezna, a więc przedsiębiorstwo, które zna się na rzeczy i jest doświadczone w tego typu pracach. Dzięki temu prace zostaną przeprowadzone nie tylko szybko, ale i dokładnie, co powinno być tutaj kluczowe dla samego inwestora. Sam proces wznoszenia takiego budynku u nas nie trwa długo i jest zależny od jego wielkości.

Podsumowując możemy powiedzieć, że budynek na bazie szkieletu jest znakomitym wyjściem dla każdego, kto lubi prostotę i zarazem funkcjonalność w swoim budynku mieszkalnym.

1984

rok rozpoczęcia działalności

600

metrów drzewa rocznie

510

wybudowanych domów

35

pracowników budowlanych

35

domów rocznie

OPINIE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, funkcjonalności i kosztów utrzymania naszego domu. Życzymy wszystkim inwestorom takiego szczęścia przy wyborze firmy budowlanej.

Ciepło i ekonomicznie zimą, latem komfortowo. Budowa ekspresowa i profesjonalnie wykonana przez ekipę Lezna. Polecam tę firmę i cenię za profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Ekipa bardzo pracowita, wzbudzała podziw i zainteresowanie sąsiadów swoim zaangażowaniem. Bardzo czysto prowadzona budowa, z dyscypliną i pozytywnym podejściem.

Z powodu urlopu w dniach 20.07-28.07 firma jest nieczynna. Sklep działa normalnie.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Ribbon
×
×
WordPress Popup Plugin